W czym pomóc może Ci numerologia?

W numerach zamaskowane może być mnóstwo wskazówek. człowiek już w sekundzie gdy przychodzi na świat, jest w jakiś sposób „zaprogramowany”.
Tak zwana numerologia dostarczyć może mnóstwo pomocnych wiadomości o drodze, jaką przyjdzie nam iść.

Remont budynku

Autor: specialoperations
Źródło: http://www.flickr.com
Dużo doświadczeń z którymi przyjdzie nam się zmierzyć, jest już przesądzone. Jednakże ostatnie słowo należeć będzie do danego człowieka. To właśnie on decyduje o tym jak będzie się toczyć jego żywot.

Odnajdziesz tutaj naprawdę szerokie opracowanie takiego tematu, więc warto je szczegółowo przeczytać. Dowiesz się wtedy dużo wartościowych informacji.

Przepowiadaniem przy pomocy numerów trudni się numerolog. Wyznaczenie kluczowej liczby, która wiedzie nas przez życie jest niezwykle proste. Wystarczy dodać do siebie cyferki, które występują w naszej dacie narodzin. Jedynki, to osoby posiadające zwykle silne przywódcze zdolności. Zawsze niezwykle ambitne i prące do przodu. To jednostki niezwykle błyskotliwe jak też ceniące swą niezależność. Dwójka to zaś osoba niezwykle delikatna. Wraz z szóstką sprawuje opiekę nad ogniskiem domowym. Trójka z kolei, to w numerologii cyfra przedstawiająca osoby charakteryzujące się potrzebą spontaniczności. Obdarzone ponadprzeciętnym wdziękiem szybko zyskują przychylność otoczenia.

odzież

Autor: Villa Glass Studio
Źródło: Villa Glass Studio
Auto

Autor: Farrell Small
Źródło: http://www.flickr.com
Ósemki i czwórki to cyferki o zbliżonych usposobieniach. Są energiczne i waleczne. Dzięki racjonalnemu myśleniu świetnie sprawdzą się jako biznesmeni. Piątka jest z kolei typem obieżyświata. Ubóstwia zwiedzać świat. Jest tak samo pomysłowa co numerologiczna siódemka, jakiej podróże odbywają się zazwyczaj w jej duszy. To osoby niezwykle refleksyjne.

Dziewiątka to cyferka podsumowująca cały cykl. To osoba wykształcona i mądra, entuzjastycznie dzieląca się wiedzą. Do niej w każdej sytuacji warto się udać po radę.