Czasami potrzebujemy wydrukować coś na etykietach samoprzylepnych — trzeba więc nabyć takie w sklepie albo w internecie

Zdarzają się niekiedy takie sytuacje, kiedy niezbędne są nam etykiety samoprzylepne, żeby nie być zmuszonym używać kleju, gdyż jest to nieestetyczne.
Czasy, gdy trzeba było wszystko drukować na zwykłym papierze, a następnie używać kleju albo taśmy, by coś przymocować do upatrzonej powierzchni, dawno już odeszły do lamusa.

wygoda

Autor: Cooperation Afloat Readiness and Training (CARAT) Commander, Log
Źródło: http://www.flickr.com
zabawki dla dzieci

Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com
Teraz można bez trudności kupić etykiety samoprzylepne w każdym formacie. Wygląda to ładnie, ale również nie marnuje czasu. Prócz tego nie ubrudzimy swoich rąk i nie będziemy musieli szukać nożyczek, aby uciąć fragmenty taśmy klejącej. Jeśli dla przykładu tego typu papier samoprzylepny potrzebny jest nam w biurze, to jego obecność konkretnie zaoszczędzi nam czas, który będziemy mogli spożytkować na wiele istotniejszych spraw. Pamiętajmy jednak o tym, żeby zamawiać samoprzylepne bloki najlepszej jakości. Powinny posiadać one tzw. krawędzie bezpieczeństwa, więc coś, co służy do uniemożliwienia odklejania się kleju w środku drukarki. Poza tym etykieta samoprzylepna A4 musi być dedykowana do każdego typu drukarki (na przykład atramentowa albo igłowej), żeby uchronić PRacowników przed bieganiem po całym biurze w poszukiwaniu odpowiedniej drukarki. Zwykle etykiety mają biały odcień, żeby dało się na nich drukować tak, jak na zwykłym papierze.

Ta pomocna witryna także posiada ciekawe wiadomości na opisywany tutaj temat. Jeżeli więc Cię on zainteresował – nie ociągaj się i przeczytaj to!

Na jednej stronie A4 są 24 etykiety, a w bloku mamy sto stron.

Szybko możemy zatem wyliczyć, że w opakowaniu znajduje się 2400 etykiet. Jeżeli złożymy zamówienie online, to lepiej wziąć za jednym razem większą ilość opakowań.