W jakiej sytuacji może się przydawać porządny i ciepły polar?

Teraz do wyboru mamy bardzo wiele różnych rodzajów ubrania. Moglibyśmy je kupować w marketach internetowych czy w tradycyjnych marketach z odzieżą. Istnieje polar dedykowany dla służb mundurowych.

Jeśli chcesz posiadać wspomniany polar, dobierz polar Helikon Infantry. Posiada on cztery kieszenie na podstawowe wyposażenie oraz funkcję liniowej personalizacji, która realizowana jest dzięki rzepom velcro. Kurtka ta stworzona jest z grubego polaru o gramaturze 330g/m2. Zapinana jest ona na zamek błyskawiczny, który działa w obu kierunkach. Na łokciach oraz ramionach, czyli punktach wystawionych na przetarcie, bluza jest pokryta wzmocnieniami w kamuflażu PL Woodland wz93. Kurtkę można wkładać, gdy na dworze jest chłodno, zarówno w jednostce, jak i poza nią. Polar ma regulowane mankiety i elastyczną regulację dołu kurtki.
Jest to niezwykle gruba bluza polarowa i stanowi osłonę cieplną nawet w największe mrozy. Umożliwia równocześnie usuwanie nadmiaru ciepła i potu wydzielanego w czasie wysiłku. Polar ma dość duży krój oraz dzięki temu można pod spód założyć cieńszą koszulę. Zmieściłaby się także pod nią kuloodporna kamizelka. Aby ochraniać nerki przed podwianiem, kurtka ta posiada nieznacznie wydłużony tył. Kurtka jednak jest dość krótka, żeby był dostęp do kieszeni oraz urządzenia przyczepionego na pasku spodni. Istotny w takiej kurtce jest duży kołnierz chroniący szyję przed niesprzyjającymi warunkami pogodowymi.

Kurtka do nabycia jest w bardzo wielu wymiarach od XS po XXXL.

Czy po przeczytaniu publikowanego tekstu masz chęć dowiedzieć się czegoś więcej na omawiane zagadnienie? Jeśli tak, to prześledź link (http://mengarnitury.pl/), gdyż odnajdziesz tam nowe dane.

Cena takiego polaru waha się od 120 do 250 złotych. Można ją zakupić w internecie. Może posiadać odcień czarny albo oliwkowy.