Do kogo możesz się zgłosić, kiedy chcesz sprzedać szybko własny samochód?

Nawet jeżeli Twój samochód nie porusza się o własnych siłach, możemy dziś sprzedać go za gotówkę. Spółka skupuje wszystkie auta ciężarowe czy dostawcze.
Spółka, jaka skupuje samochody odkupi także od nas auto, jakie nie ma ważnych badań technicznych lub ubezpieczenia.

skup aut za gotówkę Wrocław

Autor: Black Red White
Źródło: Black Red White
Taki samochód jest odbierany przez firmę bezpłatnie ich lawetą. Jest to najlepsze wyjście dla osób, które chciałyby sprzedać swój pojazd bez względu na jego stan. Wycena auta w takiej firmie jest bezpłatna. Także co poniektóre firmy zajmują się złomowaniem. Za wszystkie auta spółka (patrz szczegóły) zapłaci gotówką na miejscu albo wpłaci pieniądze w wybranym przez sprzedawcę okienku bankowym. Skupowane są auta wszystkich firm oraz z jakiegokolwiek rocznika. Jeżeli interesuje Cię skup aut za gotówkę Wrocław jest miastem, w którym spółka posiada swą siedzibę.
kształt

Autor: Aonghus Flynn
Źródło: http://www.flickr.com
firma budowlana

Autor: Tirso Lecointere
Źródło: http://www.flickr.com
Druk można uzupełnić przez Internet. Po wypełnieniu Druku, samochód jest wyceniony w przeciągu 15 minut. Spółka następnie kontaktuje się mailowo lub przez telefon. Jeśli sprzedawca jest zainteresowany sprzedażą pojazdu, spółka umawia się na spotkanie. Na umówione miejsce pracownicy spółki dojeżdżają swoim transportem z pieniędzmi oraz umową. Następują niezwłoczne oględziny auta oraz sprawdzenie wszelkich papierów. Potem firma podpisuje umowę i rozlicza się. Ceny proponowane przez tego typu firmę są zawsze wyższe od konkurencji. Niektóre firmy prowadzą również komisy samochodowe. W takim komisie każdy petent znajdzie samochód dla siebie.

W swej ofercie firma posiada dużo marek oraz modeli w bardzo konkurencyjnych cenach. Możemy odnaleźć również samochody miejskie jak i luksusowe pojazdy.