Idealna ochrona smartphona przed uszkodzenami mechanicznymi

Zależnie od kategorii oraz modelu telefonu, można zakupić etui, które odpowiednio będzie zabezpieczało smartfona przed różnorakimi wypadkami.

GoPro Hero 4 Silver Teardown

Autor: Dave Jones
Źródło: http://www.flickr.com

Wszystkie posiadają także różnorakie kolory, wśród których można wybrać najbardziej pasujący.
Etui Apple iPhone 6 etui apple iphone 6 kupić można w różnych charakterach. Niektóre z nich zabezpieczają nawet przed niemiłym zalaniem, a także i kurzem. Wciąż jednak ich standardowym celem jest zabezpieczenie przed uderzeniem, a w efekcie zniszczeniem. Coraz bardziej nieszablonowe etui jednak posiadają także funkcję baterii, która jest wbudowana w case z tyłu. Właśnie dzięki niej telefon komórkowy o wiele dłużej utrzymuje się i nie wymaga ładowania. Etui Apple iPhone 6 pomaga utrzymać model „przy życiu” nawet do 26 godzin użytkowania. Etui silikonowe można szybko i prosto ściągnąć, natomiast z powodu ich różnorodności – jest możliwość przebierania w nich w dowolnej chwili. Ich asortyment jest bardzo szeroki, a z tego też powodu każdy właściciel iPhone’a ma możliwość dostępności wielu form etui. Tym samym żaden z nich nie znudzi się po krótkim czasie.
Poza futerałem, wielu ludzi postanawia zakupić szkło ochronne na telefon – szkła ochronne na telefon. Występuje ono w dwóch rodzajach – jako folia i jako szkło hartowane. Każde z nich ma inne właściwości, od których również zależy ich cena.

Czy znasz już taki świetny serwis (https://raj-international.net/)? Odnajdziesz tam naprawdę sporą ilość użytecznych informacji na podobny temat. Zobacz a nie będziesz żałować!

Folia jest niezwykle elastyczna, a z kolei szkło – świetnie zabezpiecza ekran przed wszelkimi pęknięciami, zarysowaniami oraz innymi problemami.

Należy napomnieć, iż szkło hartowane jest tak twarde, że może je zarysować jedynie… ostrze diamentowe. W związku z tym każdy smart fon jest świetnie chroniony przed wszelkimi niemiłymi wypadkami.