Ważne czynniki mające wpływ na wybór odpowiedniego telebimu. Czy wiesz o których mowa? Wiesz jak są ważne?

A więc masz zamiar kupić odpowiedni wyświetlacz… A może jednak telebim LED? No właśnie, to jest pytanie. Dokonując tego decyzji trzeba zwrócić uwagę na kilka ważnych czynników, bo posiadają one wpływ na jakość reklamy, jej koszt a także możliwości. Jakie to czynniki?

telebim

Źródło: www.medas-media.com.pl
Przede wszystkim rozmiar tablicy. Jest to w sumie pierwszy tak istotny i będący wyznacznikiem wymiar. W tym samym czasie w tym sensie trzeba odróżnić wysokość tablicy od wysokości znaków, ponieważ to drugie determinuje bezpośredni wpływ na ogromny dystans, z jakiego można zauważyć treść widoczną na ekranie. Im takie napisy będą wyższe, tym z większej odległości będą czytelne. Znaczy to że, nasz przekaz reklamowy będzie miał większy zasięg działania. Szerokość tablicy. Ten konkretnie wymiar ma znaczący wpływ na ilość znaków, jaka może pojawić się na wyświetlaczu przy konkretnej ich wysokości.

Znaczy to, że im szersza tablica, tym bogatsze treści reklamowe możemy wyświetlać w wybranej chwili.Najlepiej, jak zestawimy szerokość tablicy do konkretnych haseł reklamowych, które będziemy wyświetlać na ekranie. Innym bardzo istotnym kryterium jest rozdzielczość. Tego typu parametr jest

telebim

Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com

zazwyczaj pomijany już na wstępie poszukiwań – . Jest tak, bo z dużą częstotliwością pytamy po prostu o wielkość i cenę wyświetlacza, jednocześnie to rozdzielczość mówi o jakości przekazywanych informacji i możliwościach konkretnej tablicy.

Zapewne interesują Cię inne wiadomości (https://www.linde-mh.pl/pl/Produkty/Wozki-wysokiego-skladowania-%28reach-trucks%29/). Z chęcią namawiamy Cię do naszego następnego artykułu, który dla Ciebie przygotowaliśmy. Należy tylko kliknąć w link.

Przykładowo, porównywalne wielkościowo wyświetlacze LED dość często mają rozmaitą rozdzielczość. Tak naprawdę zasadnicza różnica polega na odległości między pikselami w ekranie. To znaczy, że im diody są bliżej siebie, tym większa ich liczba będzie na wyznaczonej powierzchni, co w końcu skutkuje większą rozdzielczością.

Istotne również jest tablica tekstowa a tablica graficzna.

Interesujące treści napisaliśmy dla Ciebie na kolejnej stronie, która została poświęcona zbliżonej dziedzinie. Kliknij w link i dowiedz się i sprawdź (http://www.certificator.eu/) innych wiadomości.

Tekstowe są to wyświetlacze, na jakich jesteśmy w stanie pokazywać znaki, jak litery i cyfry, które są widoczne klasycznej klawiaturze komputerowej. Graficzne zaś to urządzenia, jakie mogą pokazywać tekst, jak i grafikę – W przypadku diodowych reklam graficznych tekst można wyświetlać w wybranym języku z wybraną czcionką, którą mamy dostępną na komputerze. Jednocześnie, tekst i grafikę jesteśmy w stanie wyświetlać w jednej bądź wielu liniach o wybranym rozmiarze. To powoduje, że wyświetlacze graficzne są lepsze od wyświetlaczy tekstowych.