Czy kurtki typu softshell mające swój indywidualny nadruk są gorsze od tych sklepowych?

Softshell to materiał charakteryzujący się niewiarygodnie wysoką odpornością oraz przyjemnością jego noszenia. Kurtki z niego zrobione są zazwyczaj trochę bardziej drogie, lecz ta cena bardzo szybko zostaje naszym osobom „zwrócona”, albowiem takiego typu kurtka ma możliwość starczyć na lata, bez konieczności jej wymiany.

wyprzedaż

Autor: Tim Fuller
Źródło: http://www.flickr.com
Zazwyczaj tego typu kurtki wykupujemy w znanych markach, posiadających ich logo – nie każdy jednakże wie, iż istnieje możliwość ich zakupienia w sklepach, które o zamiast firmowego logo czy napisu „wszywają” nasz osobisty pomysł.

Gadżety mające w pełni indywidualny nadruk nie bywają w naszych obecnych czasach niczym nowym, jednak zwykle kojarzą się one wraz z jakimiś mniejszymi przedmiotami albo elementem, a nawet i mocniej dodatkiem – jakiego rodzaju stroju, takiego typu jak chusta, czapka, czy choćby pasek. Nie każdy posiada świadomość, iż taki osobisty nadruk ma możliwość mieć tak właściwie wszystko – co oczywiste jest to uzależnione od oferty danego sklepu, czy się tym w ogóle zajmuje. Nasz dzisiejszy temat, czyli kurtki typu softshell z nadrukiem, jest to temat dosyć sprzeczny – większość z nas porządną markę rozpoznaje właśnie po logo. Kiedy widzimy takie, którego to nie poznajemy, dość często myślimy, iż jest to bubel. Jak to jednakże jest w rzeczywistości? Otóż przede wszystkim trzeba pamiętać, że takiego typu kurtki bywają zazwyczaj zamawiane przez różne przedsiębiorstwa dla swoich pracowników.

Osobiste logo pozwala klientom rozpoznać osoby z personelu – dość często również takie kurtki są później sprzedawane, a to, iż nie istnieje ich wiele nadaje im własnej indywidualności.

Zajmujący materiał? Jeżeli tak sądzisz, to kliknij ten link, w serwisie, który tam miejscu odnajdziesz, również jest coś interesującego.

Mówiąc prosto jest to najzwyczajniej trochę większy gadżet wykonany z porządnych materiałów, które to są niezbędne, kiedy rozreklamuje się nimi firmę.