Kolorowe artykuły do Twojej kuchni

Wyposażenie wnętrz, szczególnie wnętrz kuchennych, jest czymś, na punkcie czego wiele pań ma obsesję. Szczególnie, jeśli jest kobietą uwielbiającą gotować. Tym bardziej, że z każdej strony, w każdym centrum handlowym otacza nas masę sklepów oferujących wszelkiego rodzaju akcesoria domowe produkowane przez podmioty z całego świata.

Oferują one wszystko: zaczynając od klasycznej ceramiki, poprzez naczynia ze stali nierdzewnej, aż po te nowoczesne wyjścia, które są ostatnimi czasy bardzo modne, ze względu na swoją wyjątkową niecodzienność. Producentami takich właśnie akcesoriów są dwie firmy, na temat których informacje znajdziemy poniżej.

AGD - garneczki.pl

Autor: US Department of Education
Źródło: http://www.flickr.com

Pierwszą z tych firm, której nie powinno się pominąć aranżując kuchnię, jest Lekue. Jest to hiszpańska marka, ceniona już w ponad 40 państwach w różnych obszarach świata. Jej artykuły charakteryzują się niezwykłą nietuzinkowością, użytecznością, wspaniałą jakością oraz nowatorskim stylem. Ciekawy jest materiał wykorzystywany do produkcji przyborów – Lekue jest światowym liderem w dziedzinie produkcji wyrobów do celów kulinarnych z silikonu.

W swej ofercie przewiduje mnogość rozwiązań – od foremek do wypieku ciast, ciasteczek po nowatorskie przybory, takie jak na przykład worek do gotowani, stoliki do picia kawy lub też formy na kostki lodu – każdy wybierze coś dla siebie. Cały asortyment charakteryzuje się intensywnymi kolorami, i niecodziennymi formami. Nie ma wątpliwości, że są to rzeczy, które dodadzą życia każdej kuchni oraz sprawią, iż zakochamy się w niej na nowo. Niestety są one całkiem kosztowne – ceny utrzymują się w przedziale od kilkudziesięciu do ponad 100 zł.

Farby Tikkurila

Autor: Tikkurila Polska
Źródło: Tikkurila Polska

Na szczególną uwagę zasługuje też firma Zak Design. Założono ją w 1976 roku w Los Angeles w USA. Już od ponad 30 lat zadziwia interesującymi oraz nowatorskimi projektami.

Czy ta tematyka przyciągnęła Twoją uwagę? Jeśli tak, to dodatkowo zobacz ofertę nawilżacz ewaporacyjny, która dotyczy omawianej kwestii, zatem na pewno także Cię zainteresuje.

W obecnej ofercie znajdują się radosne, barwne oraz przydatne na co dzień wyroby z melaminy. Pytanie czym jest owa melamina – jest to materiał syntetyczny, który wizualnie i w dotyku przypomina ceramikę, ale zachowuje przy tym lekkość i trwałość plastiku – idealne połączenie, prawda?

Do produkcji wyrobów firmy Zak Designs wykorzystywane są jedynie materiały najwyższej jakości, dlatego cechują się one perfekcyjnym wykończeniem.

Zerknij – zrobiliśmy wyjątkowo dla Ciebie kolejne łącze do witryny (https://phurem-bud.pl/wypalanie-plazmowe-i-tlenowe/). Tam znajdziesz sporo szczegółowych wątków na zaprezentowany tu temat.

Wesoła kolorystyka oraz jedyne w swoim rodzaju, efektowne wzornictwo sprawiają, że przygotowywanie i podawanie posiłków staje się przyjemnością. W swej ofercie posiadają większość niezbędnych akcesoriów kuchennych: wszelkiego rodzaju pojemniki, dzbanki i kieliszki. Ceny są przystępne – od kilkunastu PLN za szklankę, do kilkudziesięciu za coś większego (przykładowo miskę).

Produkty wspomnianych marek często możemy spotkać w sklepach w galeriach handlowych , a także w Internecie. Trzeba tylko wpisać w Google właściwą frazę, na przykład: „produkty zak design”, „produkty lekue”, albo po prostu „akcesoria dekoracyjne do domu” i już wyświetla nam się dużo odnośników do pożądanych stron internetowych.