W jaki sposób użyć perfum by pięknie pachnieć?

To, czym pachniesz, mówi o tobie o wiele więcej, aniżeli sądzisz. Dobrze dobrane pachnidła mogą być twą najlepszą wizytówką. Aby osiągnąć taki efekt, warto poznać sekrety używania pachnideł. W jaki sposób używać ukochany zapach, by w pełni wykorzystać jego moce? Poznaj zasady stosowania perfum.

zapachy

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Najlepsze pachnidła to te, które kochasz. Ich woń musi sprawiać ci radość – np. . I nie ma znaczenia na przykład to, że należą do tych tańszych. Warto bowiem pamiętać, iż na ich cenę składa się nie tylko koszt wyprodukowania, ale także ładne zapakowanie oraz kampania promocyjna. Jeśli zatem najbardziej odpowiada ci niekosztowna oraz wcale nie najmodniejsza woda toaletowa, używaj jej . Jeśli czujesz się w swych perfumach Comme Des Garcons doskonale, to znaczy, iż zawierają one cząsteczki uzupełniające się z molekułami twego ciała. Z kolei nawet najbardziej droga (nawierzchnia drogi) woda toaletowa firmowana nazwiskiem znanej gwiazdy może ci się nie spodobać i swym zapachem odrzucać. Jest wielce możliwe, iż w tej kompozycji składników są cząsteczki bardzo podobne do twoich, więc organizm ich zwyczajnie nie akceptuje, ponieważ ich nie potrzebuje.

Nie zestawiaj zapachów pachnideł, bowiem w rezultacie może powstać ciężka do zniesienia mieszanka. Jeżeli spryskujesz się o świcie jakimikolwiek perfumami a przez cały dzień nie przebierasz odzienia, zostań przy tym samym zapachu aż do wieczora. O ile to możliwe, kup sobie balsam do ciała o podobnym zapachu. Aby nie zakłócić zapachu perfum, używaj bezzapachowego antyperspirantu. Nie nafirm – dalsze informacje -ywaj pachnideł, pamiętaj, iż wokół ciebie są też inni ludzie. Może im tenże zapach nie odpowiadać, bywa, iż wywołuje reakcję uczuleniową.

prezent

Autor: Shari’s Berries
Źródło: http://www.flickr.com

To fałsz, że latem powinno się używać roślinno-wodnych zapachów, z kolei na zimę ciężkich, oleistych. Istotne jest tylko twe osobiste odczucie. Jeżeli na wieczór wolisz delikatną mgiełkę pachnącą kwiatami, a o świcie ciężkie orientalne perfumy – nie zawahaj się ich użyć. Kupowanie pachnideł jest rzeczą bardzo intymną. Trzeba wybrać je samodzielnie i nie należy zdawać się w tej kwestii na kogokolwiek innego. Dlatego nie kupuj perfum komuś w podarku, o ile nie masz pewności, które zapachy uwielbia. Zawsze możesz się dowiedzieć, których pachnideł używa i jeżeli są to perfumy Chloe kupić do nich balsam lub płyn do kąpieli o podobnym zapachu.

Powiązane artykuły: