Dobieramy najlepsze pieluszki dla dziecka

Jedna pieluszka jednorazowego użytku rozpuszcza się więcej niż 300 lat! O ile nie jesteście przekonani do pieluch wielokrotnego użytku, jednakże troszczycie się o otoczenie, sięgnijcie po jednokrotne pieluszki ekologiczne, które rozkładają się daleko krócej, a w środku w zastępstwie żelowego zapełnienia posiadają wkład z ligniny. To wyjście zdrowe zarówno dla środowiska, jak i dla skóry brzdąca. Każdy rodziciel wie, że są przypadki, w których pieluszka jednorazowa jest nadzwyczaj zasadna, bądź wprost nieodzowna.

http://www.wielorazowepieluszki.pl/

Źródło: http://www.wielorazowepieluszki.pl/

Tuż po narodzinach w szpitalu, w żłobku, na wakacjach. A po zastosowaniu pieluszki trzeba po prostu wyrzucić do kubła. Innymi słowy zdrowie, ekologia i wygoda w jednym. Jednorazowe pieluszki ekologiczne osiągalne w sklepie to zdrowa opcja dla kultowych jednorazówek. Wykonane są z przyjaznych środowisku i potomkowi materiałów. Część chłonna pieluszki ekologicznej w wielu przypadkach stworzona jest z bawełny, kukurydzy bądź celulozy. Nie powodują alergii, nie pobudzają infekcji i, co niezwykle ważne dla eko-rodziców – nie rozpuszczają się przez setki lat. Większość z nich ulega całkowitej biodegradacji. Od niedawna także na rynku krajowym można kupić jednorazowe pieluszki ekologiczne. Jedni rodzice nabywają je ze względów ekologicznych, uważając, że mają one mniejszy wpływ na środowisko naturalne, pozostali zaś ze względu na zdrowie malucha. Większa część pieluszek ekologicznych jest przekazywana nawet dla dzieci o znacznych podatnościach alergicznych.

Otulacze wełniane (sprawdź otulacze wełniane) sporządzone z naturalnej, puszystej i miłej w dotyku wełny 100%. Proponowany jest dla najbardziej subtelnej i wrażliwej skóry malucha. Otulacz wełniany jest cienki i przewiewny, dzięki czemu szybko schnie i jest zawsze prędko gotów do powtórnego użytku. Jego specjalnie opracowany fason powoduje, że pasuje na najmniejsze bobasy. Otulacz wełniany traktujemy jako naturalny izolator od wilgoci.

Pragniesz przeglądnąć kilka następnych naszych tekstów? Fantastycznie! Spieszmy zatem donieść, że jesteśmy w witrynie – odszukasz nas w tym linku.

Ubieramy go na pieluszkę składaną, modelowaną albo korzystamy z kieszonką dopinaną. Otulacze stworzone są z mięciutkiej, cienkiej wełny i wystarcza na cały okres pieluchowania.