Nadmuchiwany zagłówek – najwspanialsza poduszka na dosłownie każdego rodzaju podróż!

Usłyszawszy na temat zagłówków w jakimś samochodzie widzimy przed oczami zaraz górną część któregoś siedzenia, o którą to opieramy nasza głowę w trakcie jazdy. Określeniem tym jednakże mianujemy nie tylko te wbudowane w siedzenia elementy, ale również te całkowicie „ruchome”, które mają za zadanie utrzymać naszą głowę w pionie, dając jej komfort oraz większą ilość rozluźnienia nawet i w czasie dłuższej podróży.

ogląd - dom

Autor: Marco Verch
Źródło: http://www.flickr.com
Remiza docieplonego bloczkami YTONG MULTIPOR pałacu w niemieckim miasteczku Lieser

Autor: YTONG MULTIPOR
Źródło: YTONG MULTIPOR

Bardzo często są one również używane najzwyczajniej jako poduszka i to nie jedynie poprzez kierowcę.
Zagłówki są doskonałym rozwiązaniem w każdej podróży – nie tylko tej samochodowej, ale również w trakcie jazdy choćby autobusem, czy też nawet lotu we wnętrzu samolotu. Kształt takiego rodzaju zagłówka bardzo często jest określany jako swoisty „rogal”, albowiem przypomina ów typ wypieku, szczególnie kiedy już założymy go na szyję – ten konkretny kształt okala niemalże całą jej nawierzchnię, „otulając” ją w taki sposób, iż jakkolwiek byśmy nie poruszyli swoją głową posiadamy dla niej bardzo miękkie oparcie, które niewiarygodnie często poza słowem „rogal” bywa również określane najzwyczajniej jako poduszka. Takiego typu zagłówki posiadają przeróżne rozmiary i kształty – dość często także przypominają swoją formą pluszaki, co zachęca dzieci do ich „tulenia” ni i nim się zorientujemy nasze dziecko w czasie podróży śpi. Wbrew wszelkim pozorom takie zagłówki nie ukazują się tylko w „stałej” formie, lecz także w opcji jeszcze mocniej „mobilnej”, czyli wersji nadmuchiwanej.

Takiego rodzaju dmuchany zagłówek (https://homeandliving.pl/) zajmuje dokładnie tyle miejsca co nic no i mamy możliwość go posiadać praktycznie zawszy zaraz przy sobie – wystarczy go jedynie wyciągnąć, nadmuchać i jesteśmy już „gotowi do drogi”.

Jeżeli jesteś zdania, że treści zawarte w niniejszym wpisie są godne Twojego zainteresowania, kliknij tutaj – ten użyteczny portal również Cię zafrapuje!

Także one występują w różnych wielkościach i kolorach więc z pewnością odnajdziesz jakiś dla samego siebie.