Jaką biżuterię dać swej damie – informator

Kobiety kochają wkładać biżuterię, zaś jeszcze bardziej lubią ją otrzymywać od swoich dżentelmenów.
Niestety świat świecidełek jest dla nas nierzadko obcy, lecz to nie przyczyna aby się wycofywać! Przygotowałem dla Was nieco zasad, jakimi możemy się kierować nabywając biżuterię swoim damom.

A więc postanowiłeś, iż tym razem dasz swej damie biżuterię. Gdyby to były zrękowiny, sprawa byłaby relatywnie prosta. Miałbyś tu bardzo ograniczony wybór. Zaś wszelkie inne sposobności pozwalają na dobór podarunku z pełnej gamy. A będzie w czym przebierać: srebro, pierścionki, kolczyki, kolie, bransoletki, brylanty, perły. Zawrót głowy! Co gorsza biżuteria, jak gros fragmentów damskiego ubioru, podlega głębokim wpływom mody. Tak więc trudno tutaj mówić o sztywnej klasyce.

modern car - BMW

Autor: Yahya S.
Źródło: http://www.flickr.com
hurtownia jubilerska

Autor: Calvado
Źródło: Calvado
Trzeba na początek spojrzeć wstecz i poszukać inspiracji w czasach naszych babuń a także dziadków. Nasi przodkowie wyznawali w tym miejscu podstawową regułę: biżuterię wręcza się jedynie paniom bliskim. Jest to przede wszystkim wybranka serca, lecz również matka, siostra bądź córka. Klejnoty to bowiem niezmiernie zobowiązujący podarek.

Nie zwlekaj, tylko poczytaj więcej uszczelka epdm na omawiany temat – informacje okażą się na pewno niezwykle interesujące, zatem kliknij tu i zobacz więcej.

Dama, która nie czuje się związana z panem ofiarującym jej klejnoty, może, a wręcz powinna, podarek oddać. Następna zasada nawiązuje do kobiecej elegancji, w której obowiązuje zasada umiaru. Dobrym miejscem na kupowanie tego typu przedmiotów będzie hurtownia jubilerska.

Wybierając biżuterię dla swojej wybranki, pamiętaj, iż nawet jeśli Twoje uczucie jest płomienne, podarunek nie musi krzyczeć. Tego rodzaju kosztowności są bardziej kropką nad „i” niż głównym punktem programu.