Ręczniki muszą być delikatne w dotyku, absorpcyjne dla wilgoci i miłe dla oka

Takie z całą pewnością powinny być ręczniki które wykorzystujemy w łazienkach.
Ręczniki frotte towarzyszą nam każdego dnia od odkąd pamiętamy. Używamy ich zarówno w domu, w pracy, na treningu, na basenie lub w hotelowym SPA.

Przykładowy zbiornik na szambo

Autor: Kai Hendry
Źródło: http://www.flickr.com
wycieraczki

Źródło: morguefile.com
Delikatne, przyjemne ale też bezpieczne dla skóry zarówno dziecka jak i dorosłego. Ręczniki to bardzo istotny element wyposażenia każdego Wnętrza do kąpieli.

Jeśli jesteś zadania, że prezentowana tematyka jest zajmująca, kliknij ten link, w źródle (http://www.kabus.pl/?sh=drazki_drewniane) też znajdziesz coś wartego uwagi!

Miękkie, ciepłe, z luksusowych materiałów oraz z ochroną antybakteryjną, odznaczające się dużą jakością i wytrzymałością.

Ręcznik z hipermarketu, kosztujący kilka złotych, na pierwszy rzut oka może i wygląda nieźle. W toalecie, podczas kąpieli, może zaistnieć sytuacja jednak, że wcale nie wyciera, tylko ślizga się po skórze. Ma prawo też być tak się, że kawałeczki jego dzianiny pozostaną na naszej skórze, a w czasie wycierania tworzą wystąpi pył. Zakup odpowiedniego ręcznika to wcale nie taka zwyczajna kwestia. Warto więc zwrócić uwagę na skład surowcowy ręcznika. Dorze by był wyprodukowany tylko z bawełny. Znakomitą opcją, jaka stała się modną w ostatnim czasie, są ręczniki z domieszką włókna bambusa. Taka domieszka sprawia, że ręcznik ma działanie bakteriobójcze. Kolejną istotną kwestią może być posiadanie certyfikatu. Najbardziej prestiżowy i chwalony to znany na całym świecie atest Oeko-Tex a także certyfikat – sprawdź-: http://certificator.eu/pl/certifikacja/certyfikat-gost-r.html – nie groźny dla najmłodszych lub bezpieczny dla niemowlaków. Ten ostatni otrzymują produkty urzeczywistniającym najostrzejsze wymogi.

Ostatnim wymogiem, dla wielu także ważnym jest ich barwa. Wolimy ręczniki jednobarwne – ręczniki jednobarwne. Znacznie łatwiej jest wtedy ich kolor skomponować z wnętrzem naszej toalety.