Specjalistyczne dopasowywanie biustonosza i korzyści z tym związane

Damska bielizna jest częścią odzieży, która przez spory czas podlegała pewnego rodzaju tabu. O biustonoszach nie mówiło się w ogóle, ich wybór w punktach sprzedaży również nie był szczególnie szeroki. Ostatnio te tendencje się jednak odwracają i aktualnie można obserwować rosnące zainteresowanie tematyką dopasowywania staników, także w środkach masowego przekazu

. Zauważono bowiem jak ważny jest odpowiedni dobór biustonosza do kształtu biustu i do jego wielkości. Współcześnie również ma terenie Polski powstaje coraz więcej specjalistycznych sklepów, w których nie tylko można dostać biustonosze dobrej jakości, ale także otrzymać profesjonalną poradę w zakresie doboru. Tak więc od jakiegoś czasu słowa takie jak balkonetka i tak dalej dla wielu nie są już tajemnicą.

biustonosz

Autor: Kostar
Źródło: Akrobatka.pl

Brafitting – uprawnienia i praca

Bardzo często w ostatnim czasie można usłyszeć o tak zwanym brafittingu, czyli o profesji polegającej na pomaganiu w dobieraniu staników – http://www.jagna.pl/biustonosze-c-23.html. Do pracy w takim zawodzie niezbędne są umiejętności pod względem doboru bielizny, jak również szeroka wiedza w zakresie rodzajów biustonoszy i różnych rozmiarówek. Do tego celu odbywa się specjalne szkolenie, po którym można wykonywać swój zawód. Profesjonalne brafitterki można znaleźć w coraz większej liczbie punktów z bielizną, szczególnie w dużych miastach. W ostatnim czasie dość często bywa również, że brafitterki takie występują w telewizji opowiadając o sposobach dobierania bielizny.

biustonosz

Autor: Alles
Źródło: Nocna24.pl

Właściwie dopasowane nie musi być brzydkie

Do którejś chwili większa część kobiet myślała, że wygodne staniki nigdy nie są atrakcyjne wizualnie, natomiast te ładne nigdy nie będą komfortowe. Na szczęście twierdzenie takie nie ma związku z prawdą. Na chwilę obecną w sklepach można znaleźć wiele modeli biustonoszy, które są zarówno piękne wizualnie, jak i niezwykle wygodne. Ich koszty są stosunkowo wysokie, jednak związane jest to z wysoką jakością, za którą zazwyczaj warto dopłacić. Na przykład warto w tego typu punkcie nabyć specjalny biustonosz bez ramiączek, w takim przypadku będzie się pewnym jego dobrej jakości i tego, że pozostanie na swoim miejscu przez cały czas używania – http://www.jagna.pl/biustonosze-odpinane-ramiaczka-c-23_46.html. Tego rodzaju biustonosze jeżeli nie są właściwie ukształtowane, mogą opadać i psuć całość kreacji.