Świetne narzędzie reklamowe – telebim. Podstawowe informacje.

W czasach teraźniejszych niewątpliwie każde przedsiębiorstwo zmuszone jest do wdrażania kompleksowych przedsięwzięć promocyjnych, bowiem tylko w ten sposób można dotrzymać kroku rywalom. Wolny rynek, z którym powiązana jest nasza gospodarka warunkuje istnienie silnej rywalizacji. W takiej sytuacji, kiedy każdy może założyć swoją firmę i wejść na rynek, istnieje intensywna potrzeba skomponowania szeroko rozumianego marketingu. Trudno wyobrazić sobie obecne przedsiębiorstwo, bez przynajmniej kilku ekspertów od promocji.

ekrany LED

Autor: Billie Ward
Źródło: http://www.flickr.com
W czasach teraźniejszych, mają oni sposobność wdrażania nieograniczonych akcji związanych z reklamą, bowiem bardzo gwałtownie rozwinęła się technologia w ostatnich latach. Dała ona sposobność projektowania akcji marketingowych w internecie, przy pomocy systemów informatycznych. W dodatku, możliwe jest wykorzystywanie zróżnicowanych urządzeń, które mogą z powodzeniem wyświetlać reklamę. Doskonałym przykładem jest coraz bardziej powszechny w ostatnich latach telebim, z którego > www.skalnik.pl/ korzysta już kilkaset podmiotów w naszym kraju. Telebim to nic innego jak ekran wizyjny, https://www.skalnik.pl:którego matryca złożona jest z wielu diod LED – więcej. Tego typu sprzęt ma sporą przewagę nad innymi, plazmowymi ekranami, albowiem diody LED pozwalają na nadawanie znacznie bardziej ostrego obrazu. W ten sposób, z powodzeniem można nadawać materiał graficzny nawet wtedy, gdy na telebim świeci słońce i jest bardzo jasno na zewnątrz. Wystarczy nadmienić o strefie kibica, w którejtransmitowane były pojedynki piłkarskie właśnie za pomocą telebimów. Widzowie, pomimo rażącego słońca, w wygodny sposób mogli rozkoszować się wyczynami sportowców na piłkarskich stadionach. Duże podmioty coraz częściej wykorzystują telebimy do emitowania swoich projektów reklamowych. W wielu miastach, zwłaszcza w ich centrach, można spotkać tego rodzaju ekrany – telebim płock chopina. Niestety, ale niosą one ze sobą także pewne trudności.

duży ekran LED

Autor: Tom Page
Źródło: http://www.flickr.com
Wielu kierowców narzeka na rozpraszające uwagę zbyt jasne światło, i w rezultacie generować niebezpieczne sytuacje na jezdni. Dlatego też, policja zakazała transmitowania sygnału z telebimów prostopadle do kierunku jazdy. Ponadto, ekran ten musi się znajdować przynajmniej 9 metrów od umiejscowienia krawężnika.