Aranżuj swój przedpokój z dogodnymi szafkami, aby cieszyć się jego wygodą i urodą

Przedpokój to pomieszczenie, gdzie witamy odwiedzających, jak również czasami przyjmujemy interesantów albo przyjaciół, którzy wpadli załatwić jakąś ważną kwestię. To normalne, że pragniemy, aby to pomieszczenie wyglądało tak samo pięknie jak pozostała część domu. Jednocześnie jest to miejsce, gdzie szykujemy się przed wyjściem z domu, albo rozbieramy po powrocie, więc musi być wygodne.

Co jest potrzebne w przedpokoju?

Zazwyczaj przedpokój jest niewielkim i ciasnym pomieszczeniem, z którego wchodzi się do pozostałych pokoi w mieszkaniu. Ta ograniczona przestrzeń sprawia, że dosyć trudno umeblować przedpokój i zmieścić tam wszystkie rzeczy, które byśmy pragnęli. Na pewno potrzebne będą szafki do przedpokoju , gdzie można schować ubrania wierzchnie, czapki, szale, jak też buty i torebki. Wygodną opcją będzie także lustro, jakie pozwoli poprawić wygląd przed opuszczeniem domu. W wypadku malutkiej ilości miejsca można stosować rozwiązanie 2w1 na przykład szafkę z lustrem zainstalowanym w drzwiach.

szafka

Autor: Philippe Delzers
Źródło: SML Concept

Nawet malutkie wnętrze można udanie zaadaptować

Ograniczona przestrzeń jest największą bolączką ludzi, którzy projektują swe przedpokoje. Trzeba jednak pamiętać, że współczesne rozwiązania pozwalają aranżować także malutkie przedpokoje. Optymalnym pomysłem w przypadku małego przedpokoju okażą się szafy i półki wnękowe. Tym sposobem możemy zagospodarować trudno dostępną i pomijaną często przestrzeń pod schodami. W wypadku małych przedpokoi lepiej wykorzystywać także zgrabne i lekkie półki z lustrami skóra na podłogę wieszakami na odzież wierzchnią. Nie zajmują one tak dużo miejsca, ale gwarantują wygodę użytkowania.


Korzystna cena i dobra jakość

Jeśli zależy nam na tym, by w jak najlepszej cenie aranżować swój przedpokój, idealną opcją okaże się producent szafek. Idąc do stolarza, otrzymujemy dostęp do bogatego wyboru przeróżnych projektów, z których z pewnością wyłonimy ten właściwy dla naszego wnętrza. Korzystając z próbek płyt i dodatków stworzymy szafki na miarę naszych preferencji. Producent z pewnością zapewni także montaż zrobionych elementów, przez co oszczędzimy sobie problemów z transportem i ustawianiem szafek w naszym domu. Najważniejszym czynnikiem oddziałującym na zainteresowanie ofertą producenta, jest cena. U producenta zakupimy z pewnością taniej niż w salonie meblowym.