W jakiego rodzaju ubrania musimy zainwestować na urlopowy wyjazd?

Nadchodzący okres wakacyjny to niezmiernie gorący czas nie tylko dla turystyki, lecz także dla wszelkiego rodzaju sklepów z ubraniami i akcesoriami sportowymi. Kiedy planujemy letnie wyjazdy zazwyczaj powinniśmy się wyposażyć w należyty strój oraz różnorakie rodzaju dodatki, zależne od charakteru naszego urlopu. Trendy z roku na rok się zmieniają, czasami naprawdę ciężko jest za nimi nadążyć. Są jednak pewne sprawdzone tricki które niezależnie od tego, gdzie spędzimy wakacje, sprawią iż będziemy wyglądać modnie i wygodnie.

Przede wszystkim liczy się

letnie buty

Autor: Bodie Strain
Źródło: http://www.flickr.com

kolorystyka ubrań, jakie planujemy nosić podczas urlopu. Niezależnie od tego, czy lecimy do ciepłych krajów, czy wybieramy się nad nasze polskie morze, od wielu lat na popularności nie tracą pastelowe kolory. W czasie wakacji bezwzględnie powinnyśmy zrezygnować z oficjalnych kolorów takich jak granat, czerń czy szarość. Po pierwsze, niezależnie od tego jak bardzo zwiewny materiał wybierzemy, ciemne barwy zawsze będą sprawiały, iż będzie nam gorąco oraz będziemy się pocić. Co więcej, nie ulega wątpliwości iż czarne czy granatowe ubrania zazwyczaj towarzyszą nam na co dzień w pracy zawodowej. W czasie urlopu zatem wręcz należy zaznaczać, iż w tym czasie odpoczywamy i wykorzystać to jako okazję do ubierania bardziej kolorowych stylizacji.

Sprawdź też inny zbiór artykułów przedstawiających omawiany wątek – bez obaw – wejście za darmo (https://www.msedu.pl/szkolenia/wrcowanie-przyrzadow-pomiarowych), zatem kliknij ten link.

Pastelowe koszulki na ramiączkach oraz zwiewne sukienki lub króciutkie szorty są wobec tego jak najbardziej polecane!

wakacje

Autor: fernando butcher
Źródło: http://www.flickr.com

Równie istotna jest kwestia obuwia. Planując jakiekolwiek wakacje musimy położyć duży nacisk na nasz komfort. Odpowiednio dobrane sandały to tak zwany must have na letnie dni. Należy jest kupić obuwie dobrej jakości, zrobione ze skóry. Wysokie temperatury sprawią, że stopy będą nam się jeszcze bardziej pocić, a wszelkie tworzywa sztuczne będą tylko potęgować to zjawisko, co doprowadzić może do nieprzyjemnych otarć i odcisków.

Naturalna skóra ma natomiast dobre właściwości pochłaniające oraz wyśmienicie dopasowuje się do kształtu stopy, dzięki czemu nie powinnyśmy się obawiać żadnych urazów. Jeśli chodzi o kryte obuwie na długie spacery po odwiedzanych terenach, to rzecz jasna nieśmiertelne pozostają wszelkiego typu kolorowe trampki, które pasują prawie do każdej stylizacji oraz są przewiewne, zobacz – Pantofelek24.

Bez względu zatem na to, czy planujemy wakacje za granicą, czy w Polsce, powinnyśmy przede wszystkim postawić na kolory i wygodę. Ogólnie rzecz biorąc, jeśli chodzi o ubrania czy buty letnie damskie to wybór jest potężny, a wspomniane fasony to tylko jedne z wielu dostępnych na rynku – zobacz szczegóły. Oficjalne żakiety i koszule należy na czas urlopu zamknąć szczelnie w szafie, a na upragnionym wyjeździe puścić wodze fantazji i pokusić się o niecodzienne połączenia!