Sporo odcieni różowego koloru – czyli dobieramy buty i dodatki do stroju dla kobiet w każdym wieku

Kiedyś różowy kojarzył się z dziewczynkami albo charakterystycznym kolorem dla lalki Barbie. Obecnie w tym kolorze można zakupić wiele ubrań, butów czy akcesoriów. Sporo kobiecych portali udowadnia, iż kolor różowy można nosić w każdym wieku, jedynie trzeba go odpowiednio dopasować. Jak to zrobić?

różowe baleriny

Autor: AWBUD Wyroby Betonowe
Źródło: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/bruk_jurajski_kolor01.jpg
różowe baleriny

Autor: Bitterroot
Źródło: http://www.flickr.com
Oczywiście nadal spotkamy się z takim przekonaniem, iż róż mogą nosić tylko dziewczynki.

Niezwykle nam miło, że poświęciłeś swój czas, aby przeczytać nasz tekst. Jeśli czujesz ochotę na więcej, to kliknij link łączniki meblowe i przenieś się do kolejnej witryny.

Ale wiele ubrań sportowych także występuje w tym kolorze i nastolatki oraz młode kobiety prezentują się w nich bardzo dobrze! Odzież sportowa rządzi się własnymi prawami i ostre kolory zestawiane z innymi wyraźnymi odcieniami czy szarością są fajnie postrzegane. Różowa torba fitnessowa także będzie wyglądać super. (przeczytaj dodatkowe informacje – Buty na każdą porę roku) Kobieta w różowej marynarce czy różowej eleganckiej koszuli, w klasycznych spodniach i butach na obcasie będzie wyglądać na silną kobietę, dlatego jeśli tylko nie obowiązują jej ostre reguły ubioru – swobodnie może wybrać taki zestaw do pracy. Tutaj więcej: Sklep z butami. Paniom dojrzałym do pastelowego stroju poleca się założyć na przykład różowe baleriny. Ożywimy nasz strój i pokażemy, iż jesteśmy na bieżąco z modą. Można kombinować z kolorem i wybrać coś w pudrowym różu, rekomendowanym osobom dojrzałym czy w odcieniu fuksji, który zda egzamin dla osób w dowolnym wieku. Do tego torba i apaszka i jesteśmy ubrane modnie i z pomysłem. Różowe baleriny albo wysokie obcasy mogą być również świetnym uzupełnieniem stroju na przyjęcie weselne albo inną rodzinną uroczystość, na której musimy wypaść doskonale. Nowa propozycja: różowe baleriny.

Ale jeśli mamy tendencję do czerwienienia się, nie zaleca się tego koloru w pobliżu twarzy, lecz jako barwę dodatków, szczególnie butów czy torebki, będzie doskonały.