E-procurement jako wyjątkowo użyteczne narzędzie w kierowaniu niejedną działalnością.

Każdy kto prowadzi własną firmę albo jest osobą kierującą w danej spółce, wie najlepiej jak konieczny jest prawidłowy kontakt z klientem oraz ma świadomość tego, że w sprawie kontaktów z klientem to, czy powróci on do naszej firmy z kolejnym zamówieniem, zależy szczególnie od tego, w jaki sposób będzie on traktowany. Istotne jest to, jak dużo czasu zajmuje nam obsługa całego zamówienia.

własna firma

Autor: Jim Larrison
Źródło: http://www.flickr.com

Ważny jest czas, który upływa od momentu, gdy nasz klient składa zamówienie czy też zapotrzebowanie na zrobienie danej usługi, do chwili gdy będziemy mogli to zrealizować. Bardzo istotna w przypadku wszelakich firm jest dobra organizacja poszczególnych działów jak również prędki a także sprawny kontakt pomiędzy konkretnymi departamentami naszej firmy. Jest to o tyle istotne, że w dobrze zarządzanej firmie nie powinniśmy dopuścić do tego, żeby w momencie przyjęcia zamówienia albo też wysyłania towaru miał miejsce jakiś błąd czy też niedopatrzenie. Taka niekompetencja może być bardzo niekorzystnie odebrana przez danego klienta, który przykładowo zamiast zamówionych dziewięćdziesięciu europalet dostanie osiemdziesiąt skrzynek na warzywa.

obsługa klienta

Autor: U.S. Department of Agriculture
Źródło: http://www.flickr.com

Z tej przyczyny też w wypadku jeśli prowadzimy dużą działalność, dostajemy niemałą ilość zamówień, to miejmy również na uwadze to, ażeby zapewnić sobie zintegrowany system przyjmowania, realizowania jak również spedycji zamówień. Tego typu system zarządzania, na ten przykład e-procurement (więcej na ten temat na logintrade.plował całościowy proces zaopatrzeniowy od chwili kiedy dostaniemy zamówienie na konkretny towar, przez jego kompletowanie w magazynie, aż do chwili kiedy zostanie on dostarczony do klienta. Dzięki zastosowaniu tego udogodnienia pozbędziemy się dziesiątek dokumentów, które do tej pory musiały być wysłane z każdym przesłanym lub też dostarczonym do nas przedmiotem.

Co więcej, będziemy mogli wszystkie formalności między nami a klientami usprawnić dzięki temu, że wszelkie papierowe dokumenty będzie można zastąpić e-fakturami, a tradycyjny podpis przestanie być potrzebny, albowiem będziemy mogli się podpisywać również za pomocą e-podpisu. Ów program , który działa w naszej firmie może w znaczny sposób zrewolucjonizować działanie w naszej firmie. Dzięki owemu systemowi będziemy mogli obniżyć koszty w naszej działalności, jakie do tej pory były związane z generowaniem a także obiegiem i trzymaniem papierowych dokumentów.

Ciekawią Cię przeróżnego typu fachowe posty? Więc kliknij tu (http://www.libeli.pl/przywieszki-i-etykiety-na-elementy-betonowe/) i czytaj nasze następne newsy na ten temat. Czekamy na Twoją ocenę.

Ten system w kwestii zakupów pomoże nam pracować jeszcze prędzej i wydajniej.