Na co więc musimy zwrócić uwagę, co jest najważniejsze w reklamach?

Telebimy są niezwykłą i coraz bardziej znaną składową zabudowy wielkich metropolii. Nic w tym dziwnego, miejsca, w których są wykorzystywane nabierają charakteru, nowego kolorytu, jednocześnie rośnie ich prestiż, jak również popularność. Dzięki niewątpliwym atutom technologii LED, praca ekranów które posiadają diody nie jest uzależniona od warunków aury. Równocześnie niezwykle wysoka jasność pozwala na wyświetlanie spotów nawet w dniu w którym jest silne słońce. O czym jeszcze warto wspomnieć w tym temacie?

telebim

Autor: FaceMePLS
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie, telebim najbardziej jest znany jako środeknośnik do przekazywania treści i najnowsze narzędzie marketingowe. Z chęcią używane są również jako telebimy stadionowe a także oświetlenie sceniczne i teatralne. Jeśli chcemy kupić ekran LED powinniśmy zauważyć kilka ważnych elementów – Madas Media. Wpływają one jego koszt i jakość. Najbardziej charakterystyczną cechą telebimu jest tak zwany pitch. Zdefiniowany w milimetrach określa odległość środka jednego piksela od piksela sąsiadującego.

Zmniejszenie jego wartości powoduje wzrost zagęszczenia pikseli w ekranie, a także jego większą szczegółowość. Tak więc odpowiedni wybór tego typu parametru ma naprawdę spore znaczenie wówczas, gdy zdajemy sobie sprawę już w którym miejscu będzie montaż telebimu. A także jakie będzie jego przeznaczenie. Regułą jest, iż pitch 30-40 jest właściwy do wyświetlania wizualizacji lub maszyna do robienia pelletu treści reklamowych, ale na przykład pitch 16-25 to właściwie najbardziej optymalne rozwiązanie do emisji zewnętrznych realizacji reklamowych. Istotne jest jaki typ diod LED jest używany – polecam informacje. Najkorzystniejsze cenowo są

reklama

Autor: khair mispan
Źródło: http://www.flickr.com

urządzenia oparte na diodach pochodzenia chińskiego, ale cechują się one małą sprawnością.

Najczęściej jest to nieznaczna jasność przy takim samym natężeniu prądu. Jednocześnie, tego typu modele mają sprawdzony amperaż, co mówi o awaryjności diod LED, gdyż ich czas użycia spada nawet kilkakrotnie. Innym problemem, który możemy spotkać przy takich telebimach są wahania temperatury światła białego, widoczne są one pod postacią przebarwienia ekranu. Taka więc inwestycja może się więc okazać inwestycją nieopłacalną.

Chcesz poszerzyć wiedzę z owego interesującego zagadnienia? Zatem dobrze trafiłeś. Najnormalniej w świecie kliknij to szkocka i przeloguj się do następnej witryny.

Pamiętajmy więc, jak ważny jest to element i jak wiele od niego zależy. Jeśli będziemy na to skąpić, to możemy się znacznie rozczarować.