W jaki sposób mógłby być zaprojektowany dobry i wytrzymały nawet na wichurę parasol?

Jesienią, gdy za oknem jest niezwykle nieprzyjemnie oraz deszczowo, bardzo użyteczny byłby solidny parasol, który byłby nie tylko stworzony z dobrych i nieprzemakalnych materiałów, lecz także byłby wytrzymały nawet na silniejsze podmuchy wiatru.
Jeżeli ponadto będzie prezentował się niezwykle elegancko i będzie miał wygodną wykonaną z gumy rączkę, to całość wygląda bardzo kusząco.

Taki właśnie jest parasol golf, który początkowo został zaprojektowany dla uprawiających grę w golfa ludzi mieszkających na terenie Wysp Brytyjskich. Parasol golfowy posiada relatywnie dużą wielkość czaszy, co zapewnia doskonałe zabezpieczenie ubrania zarówno przed deszczem jak i przed słońcem. Produkowany jest on w opcji dla mężczyzn i dla kobiet. Różnica opiera się głównie na tonacji. Można by więc kupić go w kolorze czarnym, ale również niebieskim, czerwonym czy w wersji reklamowej – z odcieniami wybranej korporacji.
maluch

Autor: Steve Jurvetson
Źródło: http://www.flickr.com
W czasie silnych wichur powstaje mocne nadciśnienie, które jednak mogłoby zostać do pewnego stopnia regulowane poprzez posiadającą dwie powłoki czaszę. Posiada ona także nano warstwę, która dodatkowo zabezpiecza parasol przed niekorzystnym wpływem deszczu. Taki parasol posiada wykonany z włókna szklanego sprężysty stelaż, który gwarantuje bezpieczeństwo w czasie silnych podmuchów wiatru. Zależnie od konkretnego modelu, wspomniany towar może mieć pojedynczy lub zobacz też sklep zoologiczny internetowy podwójny baldachim.

Wartym zauważenia jest również fakt, że tego typu parasole mogą mieć różne cenione certyfikaty bezpieczeństwa, np. TÜV czy też CE. Parasol golf jest naturalnie wyposażony w stylowy pokrowiec. Cena takiego produktu jest w dużej mierze zależna od producenta i może wynosić ok. 100-300 zł.