Interesujący pomysł na upominek dla każdej dynamicznej pani

Ciekawym pomysłem na upominek dla każdej pani, która często jeździ na różne wyjazdy mógłby być elegancki dodatek do jej torebki w formie niewielkiej kosmetyczki, w jakiej mogą znaleźć się wszystkie konieczne rzeczy.

Bez żadnego kłopotu zmieszczą się tam cienie do powiek, cążki do paznokci – krótko mówiąc wszystko to, czego kobieta potrzebuje, żeby poprawić własny wygląd, a zarazem humor. Dobra kosmetyczka z filcu może być produkowana w różnych rozmiarach – chociażby 30×20 centymetrów oraz grubości 6 centymetrów. Tego typu kosmetyczka mogłaby być zapinana na suwak, który Kolorystycznie będzie komponował się z samą kosmetyczką.

Zainteresował Cię ten wpis? Jeśli tak, to fantastycznie – dalsze wpisy wyszukasz w następnym niezwykle zajmującym tekście.

Dla przykładu jeśli jest ona szara, to zamek może być różowy. Jeżeli kupuje się ją u producenta, zazwyczaj można by wybrać dowolne kolory takiego produktu. Warto zaznaczyć, że filc jest materiałem ekologicznym, więc z pewnością będzie podobać się ludziom, dla których przyroda jest w życiu istotna.

pieluchy

Źródło: http://www.sxc.hu/
Taka kosmetyczka mogłaby być wykorzystywana jako przybornik do makijażu lub nawet jako piórnik dla nieco mniejszych klientek. W środku kosmetyczki jest przegródka, która ułatwia utrzymanie porządku. W tego typu pomysłowej kieszonce można trzymać różnorodnego rodzaju drobiazgi. Tego typu produkt znakomicie nadaje się na szykowny podarunek dla dowolnej kobiety. Co ciekawe można zlecić wykonanie na tego typu kosmetyczce własnego napisu lub znaku firmowego. To mógłby być także doskonały gadżet reklamowy dla określonej grupy klientów. Wykonuje się to za pomocą graweru lub haftu termotransferowego.

Cena takiego towaru nie jest duża i wynosi mniej niż pięćdziesiąt złotych. Dowolna kobieta uraduje się z takiego podarunku oraz na pewno będzie jej się przydawał przykładowo w podróży.