W obecnych czasach bardzo popularne stały się przeróżnego typu gadżety reklamowe

Tradycyjna forma promocji nadal wydaje się być niebywale popularna. Jednakże bywa dość kosztowna. Z tego powodu wszyscy szukają alternatywnych możliwości.
W dzisiejszych czasach reklamy telewizyjne i radiowe stanowią już pewien procent ogółu.

Płytka cegłopodobna Country w aranżacji loftowej sypialni

Autor: Stegu
Źródło: Stegu
reklama przeniosła się do sieci i na przeróżne gadżety, na których jesteśmy w stanie nanieść logo swojej firmy. Przeróżnego typu rzeczy, które równocześnie mogą być nośnikiem promocji, zaczęły być popularne w przeciągu ostatniej dekady. Fachowcy od promocji prześcigają się w wynajdywaniu ciągle nowych i ciekawych możliwości. Niekiedy im dziwniej, tym lepiej. Rewelacyjnym pomysłem jakiś czas temu były kubki z różnymi nadrukami. Teraz tego rodzaju gadżetów mamy o wiele więcej. W ostatnim czasie totalną furorę robią piłki reklamowe. Mogą być one nieduże oraz antystresowe albo regularnych kształtów oraz na przykład do grania w kosza czy football. Przykładowo jest właściciel przedsiębiorstwa X, który wspomaga finansowo jakąś drużynę i pragnie, by logo jego zakładu widniało na ich piłce. Nic prostszego – wystarczy tylko zgłosić się do odpowiedniej firmy, a ona zrobi nadruk na kilku lub nawet kilkunastu piłkach. Taka sama sytuacja, jeśli zechcemy swym pracownikom wręczyć antystresowe piłki, które można zgniatać w różnych momentach.

Przyda się to szczególnie w działach handlowych, gdzie praca jest niezwykle stresująca, a kontakt z kontrahentem – niełatwy. Tego typu piłki możemy również dać naszym najlepszym klientom, by logo naszej firmy ciągle przemykało im gdzieś przed oczami.