Torby dla lekarzy w sklepie online.

Sklep online proponuje torby medyczne w niskich cenach. Przechowywanie oraz transport wybranych farmaceutyków wymaga usytuowania ich w wygodnej torbie medycznej. Dzięki temu można zadbać o porządek, ochronę posiadanych produktów, ich trwałość i dostęp do zawartości torby zawsze, kiedy istnieje taka potrzeba. Wykonanie toreb medycznych z solidnych, odpornych na wpływ czynników atmosferycznych tworzyw, ma bezpośredni wpływ na wygodę ich użycia.

Torby medyczne
Oznaczenie toreb symbolami medycznymi, pozwala na ich szybką i łatwą identyfikację, w momencie gdy zachodzi taka potrzeba. Torby medyczne stworzone są zgodnie z zaleceniami koordynatora PSP ds. ratownictwa medycznego. Materiał RIP-STOP jest bardzo wysoko odporny na przetarcia. Komora główna torby posiada trzy regulowane przegrody. W komorze głównej torby umieszczono też uchwyty na butlę tlenową. W głównej kieszeni zostało specjalnie zaprojektowane miejsce na zestaw opatrunkowy.

W kieszeniach bocznych znajduje się miejsce na drobny sprzętoraz specjalny uchwyt z miejscem na kołnierz ortopedyczny.Torby medyczne mają solidne suwaki 15 mm, które zapewniają płynne otwieranie kieszeni torby. Torby medyczne – sklep Czarmed – posiadają uchwyty do trzymania w ręce, na ramieniu oraz szelki do zakładania na plecy. Torby medyczne oznaczone są krzyżem św. Andrzeja oraz taśmą odblaskową, niezbędną do poprawy widoczności ratownika, pracującego w nocy. Torba jest cała opiankowana, co chroni jej zawartość podczas transportu i w razie upadku torby na ziemię.

Jeśli zaciekawił Cię opublikowany na tej stronie artykuł, bez wahania przeczytaj jeszcze towarzyszące informacje – one także są warte zainteresowania.

Torby medyczne otwierane są w całości – co pozwala na łatwy i szybki dostęp do wnętrza torby.

Dla podsumowania – torby medyczne to bardzo funkcjonalne torby, posiadające komorę w kształcie litery „U”, która zapewnia łatwy dostęp do produktów znajdujących się w jej wnętrzu. W głównej komorze jest do dyspozycji 5 kieszonek, zamykanych na gumkę. Na klapie są 2 kieszenie siatkowe, zamykane na suwak. Oprócz tego torby medyczne posiadają 2 boczne kieszonki, w których znajdują się przegrody segregacyjne, także zamykane na suwak. Opiankowana kieszeń na przedzie torby jest zadedykowana dla ruchomego ampularium.Torby medyczne mają z tyłu specjalną kieszeń np. na dokumenty, również zasuwaną na zamek.

Pas nośny można odpiąć, posiada regulację, z komfortowym antypoślizgowym naramiennikiem. Uszy z taśmy zapięte są rączką. Dno torby jest usztywniane oraz zabezpieczone stopkami z gumy. Użyte materiały zapewniają niespotykaną odporność na przetarcia oraz rozerwania. Wnętrze torby wykonane jest z prosto zmywalnego Nylonu 210D. Torby medyczne dostępne są w 4 kolorach: czerwonym, niebieskim, czarny oraz zielony.