Porady turystyczne, wycieczki i wyprawy wakacyjne – pacificpeche.pl

Tag Archive: góry

góry

Wytypuj najlepsze miejsce na odpoczynek – pojedź do Karpacza!

Wczasy to okres całkowitego relaksu, należy więc wcześniej się do niego przyszykować. Możliwe, że na aurę nie mamy nacisku, jednak możemy zdecydować w jakie miejsce się udamy i z wyprzedzeniem zrobić rezerwację w miejscu, w którym się zatrzymamy. Odpoczynek przysługuje nam się nie tylko w porze letniej, ale także zimnej!

Z jakiego powodu w ojczyste góry udajemy się nie tylko zimą, ale także w trakcie letnich miesięcy

Pasjonaci wysokogórskich eskapad już dzisiaj zastanawiają się, gdzie spędzić letni czas, czyli jednym słowem zbliżające się wakacje 2015. Można rzecz jasna powtórnie pojechać do Zakopanego, ale wiadomo, tam urlopowiczów bywa tak wielu, że nie każdy chce wytęskniony urlop spędzić w takim właśnie zakątku. W takim wypadku warto rozważyć te mniej znane miasteczka położone w rodzimych górach.

Dlaczego polskie góry cieszą się tak dużą popularnością wśród turystów, gdzie najlepiej szukać noclegów.

Co roku nasze góry są odwiedzane przez miliony turystów, i to tak naprawdę praktycznie przez cały rok. Zima to oczywiście czas szaleństw na śniegu, dziesiątki ośrodków narciarskich i snowboardowych czekają na wielbicieli tych sportów. Szczególną popularnością cieszy się czas świąteczny i ferie zimowe, wtedy większość noclegów jest pozajmowana i trudno trafić na coś wolnego.