Porady turystyczne, wycieczki i wyprawy wakacyjne – pacificpeche.pl

Tag Archive: hotel

hotel

Weekend w Solinie – moc wspaniałych atrakcji i ogromny wybór miejsc noclegowych

Solina to przepiękna miejscowość oraz jedna z największych atrakcji w całkowitych Bieszczadach, nic więc dziwnego, że każdego roku mnogość ludzi chętnie odwiedza Zalew Soliński. Jeżeli jesteś miłośnikiem gór i ubóstwiasz górskie krajobrazy to z pewnością w Twoich planach urlopowych musi znaleźć się eskapada nas Zalew Soliński.

Na wakacje do Zakopanego – o czym pamiętać

W tym roku odpoczynek każdej osoby są w stanie okazać się inne niż zwykle. Aby znaleźć najlepszy punkt predestynacji warto nie tylko przejrzeć wiele katalogów broszur, lecz również zainteresować się silniej atrakcyjnymi rejonami kraju. Wolny czas,w którym można podjąć wiele ciekawych i wciągających aktywności, zbliża się coraz szybciej. Wraz z wiosną zalecany jest przyjemny, aktywny odpoczynek przynoszący niezapomniane wrażenia. Zapewnia to z pewnością Zakopane.

Wyjazdy do Turcji

Tunezja to kraj, który jest wśród Polaków bardzo modny. Przede wszystkim dlatego, że wakacje w Tunezji należą do tańszych z wyborów zagranicznych podróży. Wakacje Tunezja to idealny pomysł na wyjazd. Pomimo niedużej odległości od Polski posiada ciekawą, egzotyczną dla nas kulturę i zwyczaje. Do tego w Tunezji można liczyć na śliczną pogodę i ładne plaże. Ażeby zwiedzić Tunezję powinno się się trochę oddalić od turystycznych kurortów.