Porady turystyczne, wycieczki i wyprawy wakacyjne – pacificpeche.pl

Tag Archive: kot

kot

Myślisz która obroża dla psa będzie najbardziej optymalna? Obroża antyszczekowa pohamuje nawet najbardziej agresywnego psa!

Posiadanie swojego czworonożnego przyjaciela w mieszkaniu jest marzeniem niejednego maluszka. Nie ulega wątpliwości, że także dorośli marzą o tym, żeby nie wracać do pustego mieszkania po całym dniu pracy. Dlatego też mnóstwo osób stawia na przygarnięcie zwierzątka ze schroniska czy też nabycie w hodowli.

Kompletujemy wyprawkę dla kotka

Decyzja o przyjęciu do naszego domu nowego członka rodziny zapadła, postanowiliśmy zaopiekować się kotkiem. Wiadomo już, iż będziemy go uwielbiać i rozpieszczać, tymczasem nim zwierzę zjawi się w progach naszego mieszkania, zatroszczmy się o to, aby skompletować wszystkie niezbędne elementy jego wyprawki. Nie jest to zawiłe, jednak trzeba mieć pojęcie, co będzie przydatne. Co więc musi mieścić się w asortymencie najniezbędniejszych kocich akcesoriów? Na pewno będzie to kuweta wraz z łopatką, stosowny żwirek, zestaw misek, transporter do transportowania kota (np. do lecznicy weterynaryjnej), a również jakiekolwiek zabezpieczenie na okno lub balkon.

Bez zwierząt w domu trochę pusto

Dom bez zwierząt jest jakiś dziwny, brakuje w nim prawdziwego, naturalnego wnętrza. Dom bez psa lub kotka nie ma w sobie przyjaznej klimatyczności, nie ma zwierzęcego pierwiastka, jaki przecież każdy z nas nosi w sobie, nie ma w końcu bezgranicznego przywiązania (szczególnie psiaki, choć kociarze mogą się oburzyć). Nim jednakże zadecydujemy, iż jednak chcemy posiadać zwierzaka miejmy na uwadze, by dokonać jak najlepszego wyboru. Kotek czy piesek? Jaka rasa? To wszystko należy szczegółowo przemyśleć.