Porady turystyczne, wycieczki i wyprawy wakacyjne – pacificpeche.pl

Tag Archive: nieruchomości

nieruchomości

Jaki ma być nowy rok dla firm budowlanych?

Wrocławski rynek sprzedaży mieszkań ciągle się zmienia. W różnych częściach miasta są budowane nowe osiedla. Wystarczy zbadać w Internecie, jak ogromna jest aktualnie liczba propozycji sprzedaży. Wpisując zaledwie “mieszkania Wrocław”, otrzymuje się dziesiątki stron ogłaszających się agentów nieruchomości jak i jednostkowych kontrahentów. I wszystko byłoby dobrze gdyby nie brak popytu. Ludzie są coraz bardziej ostrożni w podejmowaniu długofalowych decyzji finansowych majątkowych, zwłaszcza takich, które w widoczny sposób przetrzebią ich portfel. Teraz rata kredytu hipotecznego to przeważnie 1800-2000zł, a niepewność uwarunkowań ekonomicznych nie pomaga ostatecznym ustaleniom.

Które mieszkanko wynająć?

Decydując się na najem mieszkania, dobrze jest przemyśleć, jak dużo pokoi będzie nam potrzebnych. Co zazwyczaj robimy w mieszkaniu oraz ile powierzchni na co dzień wykorzystujemy? Jeśli jedynie w nim sypiamy i spożywamy posiłki, do drugich codziennych czynności nie trzeba nam nic więcej poza stolikiem oraz fotelem.

Przeglądy okresowe placów zabaw -jak często?

Place zabaw są to punktu, w których bardzo często przebywają malutkie dzieci. Powinny one zapewnić bezpieczną zabawę na świeżym powietrzu. Dlatego obowiązujące w naszej ojczyźnie prawo nakłada obowiązek realizowania okresowych przeglądów placów zabaw.