Porady turystyczne, wycieczki i wyprawy wakacyjne – pacificpeche.pl

Tag Archive: nieruchomości

nieruchomości

Jaki ma być nowy rok dla firm budowlanych?

Miejski rynek nieruchomości bezustannie się zmienia. W różnych częściach miasta powstają nowe osiedla. Wystarczy zbadać w Internecie, jak ogromna jest aktualnie ilość propozycji sprzedaży. Wklepując tylko “mieszkania Wrocław”, otrzymuje się setki stron anonsujących się biur nieruchomości jak i pojedynczych klientów. I wszystko byłoby w porządku gdyby nie brak kupujących. Ludzie są zachowawczy przy podejmowaniu długofalowych decyzji , przede wszystkim takich, które w znaczący sposób przetrzebią ich portfele. Teraz miesięczna spłata kredytu hipotecznego to w większości wypadków 1800-2000zł, a brak pewności koniunkturalnego jutra nie pomaga ostatecznym decyzjom.

Które mieszkanko wynająć?

Decydując się na najem mieszkania, dobrze jest przemyśleć, jak dużo pokoi będzie nam potrzebnych. Co zazwyczaj robimy w mieszkaniu oraz ile powierzchni na co dzień wykorzystujemy? Jeśli jedynie w nim sypiamy i spożywamy posiłki, do drugich codziennych czynności nie trzeba nam nic więcej poza stolikiem oraz fotelem.

Przeglądy okresowe placów zabaw -jak często?

Place zabaw są to punktu, w których bardzo często przebywają malutkie dzieci. Powinny one zapewnić bezpieczną zabawę na świeżym powietrzu. Dlatego obowiązujące w naszej ojczyźnie prawo nakłada obowiązek realizowania okresowych przeglądów placów zabaw.