Porady turystyczne, wycieczki i wyprawy wakacyjne – pacificpeche.pl

Elegancki prezent dla faceta? Sportowa torba męska lub półbuty

Zbliża się święto bliskiego mężczyzny, a ty nie wiesz co kupić? Ubranie, kosmetyk, a może wyjątkowy trunek na niecodzienną okazję? Zanim zdecydujesz się pomyśl o przydatności prezentu. Nic bardziej nie zachwyci mężczyzny w kwiecie wieku niż przedmiot służący na lata, dodający wyglądowi elegancji.

moda męska

Autor: May Lee
Źródło: http://www.flickr.com
Elegancko wyglądający facet musi mieć zadbane i eleganckie buty. Są one wizytówką, o której często sami panowie zapominają. A w najlepszym przypadku bagatelizują tą sprawę tracąc nie tylko w oczach dam, ale i częściej dbających o siebie kolegów. Stare, rozkładające się buty a jeszcze do tego nieumyte zdecydowanie nie dadzą przyzwoitego obrazu i pierwszego wrażenia. A te w kontaktach pracowniczych i prywatnych są bardzo ważne.

Przez dłuższą część roku (poza zimą) mężczyźni ubierają półbuty – . Są praktyczne, łatwe w noszeniu i zdejmowaniu, również w konserwacji. Wybór jest szczególnie szeroki, od skórzanych i zamszowych półbutów do pracy i na konferencje, przez bardziej luźne, przystosowane do wypadu na park czy spacer po specyficzne i charakterystyczne espadryle. Półbuty męskie mogą być wiązane, ale przeważnie stosuje się zaczepy lub rzepy. Ciemny kolor, bez dodatków możemy zarezerwować do stroju na wieczór, nie obawiając się o brak sznurowadeł, które posiadają buty do garnituru. Jeśli półbuty są eleganckie nie popełniamy żadnego faux pas.

Co może zachwycić zapracowanego, goniącego między urzędami mężczyznę? Torby męskie i skórzane teczki, zwłaszcza jeśli takowych nie posiada – znacznie ułatwią mu pracę, dodając przy tym elegancji. Mający komplet dokumentów i pomocy osobistych w jednym miejscu, mężczyzna powinien tylko dbać o bezpieczeństwo danych i nie spuszczanie torby z oczu.

Męskie eleganckie obuwie

Autor: Robert Sheie
Źródło: http://www.flickr.com
Takie rozwiązanie dotyczy też luźnych wyjść, takich jak odpoczynek relaks po pracy. Mowa o treningu, siłowni czy przebieżkach. Sportowe torby męskie na ramię, ewentualnie sportowe plecaki (już dla dorastających) pomogą im w codziennym życiu – Tak jak z półbutami, torby są praktyczne, pakowne – wrzucamy tam wszystko po kolei. Mając te elementy „garderoby” mężczyźni mogą spać spokojnie. Warto przy tym pamiętać o jednym. Zakup to jedno, a zadbanie, konserwacja to kolejna, nie mniej ważna czynność.