Porady turystyczne, wycieczki i wyprawy wakacyjne – pacificpeche.pl

Jak sprawić, aby salon w Twoim domu był naprawdę przytulny? Kilka fajnych rozwiązań dla małych i dużych przestrzeni

Salon to niewątpliwie jedno z najważniejszych miejsc praktycznie w każdym domu – to zazwyczaj tam spędzasz najwięcej czasu i się relaksujesz, nic zatem nadzywczajnego, iż większość z ludzi stara się, aby salon był wyjątkowo przytulny i zachęcał do odpoczynku.

Jak osiągnąć niewielkim kosztem taki efekt?
Kominek robi fantastyczną atmosferę na dłuższe wieczory
inwestycja

Autor: epSos .de
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli masz duży dom, wtedy bez wątpienia nie możecie obyć się bez niego – kominki marmurowe to niemal pewność że w salonie będzie panować wyjątkowo romantyczna atomsferaa.

Jeśli podoba Ci się wpis, który w tym momencie czytasz, to z pewnością zabsorbuje Cię też ten artykuł (https://www.ehrle.pl/pl/). On również przedstawia zbliżony temat.

Któż z ludzi nie chciałby spędzić zimowego wieczoru z fajną książką i kieliszkiem wina przy swoim kominku? Jeżeli jesteś wielbicielem tego typu klimatów, wówczas ładne kominki marmurowe z pewnością dobrze się sprawdzą.

Wygodne fotele
Salon to pomieszczenie, w którym zazwyczaj odpoczywamy – warto więc zadbać o to, aby było tam nie tylko ślicznie, ale przede wszystkim wygodnie. Jeśli postawisz na wygodne fotele lub kanapy, wówczas na pewno nie będziesz tego żałować, a praktycznie każdy z Twych gości znajdzie odpowiednie miejsce dla siebie – bardzo pomocna strona, warto zajrzeć.

Przedstawiany artykuł totalnie Cię wciągnął? Jeśli tak, to zafascynuje Cię też pełna notka, która posiada zbliżone dane.

Z czasem prawdopodobnie każdy z domowników będzie miał swoje ulubione miejsce w salonie.

Mnóstwo poduszek!
Chyba nic nie stworzy tak świetnego klimatu jak mnóstwo poduszek w salonie – dzięki nim będzie znacznie bardziej przytulnie.

Jeśli dołożysz do nich na przykład gruby koc na kanapie, a jednocześnie ozdobisz salon dużą ilością świec lub latarenek, wówczas zdecydowanie uda Ci się stworzyć niezapomniany klimat. Pamiętaj jednak, żeby w żadnym wypadku nie przesadzać z ilością dodatków, które zwykle później zbierają jedynie kurz i są zbędne.