Porady turystyczne, wycieczki i wyprawy wakacyjne – pacificpeche.pl

Monthly Archive: November 2019

Dlaczego polskie góry cieszą się tak dużą popularnością wśród turystów, gdzie najlepiej szukać noclegów.

Co roku nasze góry są odwiedzane przez miliony turystów, i to w zasadzie przez cały rok. Zima to oczywiście czas szaleństw na śniegu, setki snowboardowych i narciarskich czekają na wielbicieli tych sportów. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się czas świąteczny i ferie zimowe, wtedy większość noclegów będzie wynajęta i trudno trafić na coś wolnego.

Parę mitów oraz faktów na temat promocji, które powszechnie są obwieszczane przez sklepy wielkopowierzchniowe

Promocja pozostaje jednym ze sposobów skuszenia klienta, który notabene już dawno temu przyzwyczaił się do obniżonych cen. Ci bardziej zaprawieni nabywcy nie dają się zbyt łatwo złapać na przekreślone na czerwono cyfry. Świadomość konsumencka staje się coraz bardziej przeczulona, szczególnie wtedy, gdy w rachubę wchodzą towary spożywcze, czyli takie, które kupujemy każdego dnia.

Czy aby odpowiednim pomysłem będzie wysłać nasze dzieci na wypoczynek do Pobierowa?

Mniej więcej dwadzieścia lat temu Pobierowo wyglądało jak jedna z wielu wielu nadmorskich wsi w Polsce – niewiele atrakcji, niewystarczająca komunikacja, niewiele miejsc noclegowych i w zasadzie nie pilnowane plaże. Od tamtych czasów aż do dziś ta niewielka wieś przeszła prawdziwą przemianę. Jest to jedna z pierwszych proponowanych destynacji nad polskim Bałtykiem podczas planowania wczasów w obrębie naszego kraju.

Jak właściwie zadbać o własnego zwierzaka

Zwierzę to członek rodziny. Często najwierniejszy przyjaciel. To radość, ciepło i oddanie. Najpiękniejsza bezwarunkowa miłość – dużo więcej daje, niż bierze. Jednak nasza miłość – właścicieli, to za mało. Albowiem bycie właścicielem psa czy kota to nie tylko przyjemność. To również odpowiedzialność za naszych mniejszych przyjaciół. Wczesne spacery, dbanie o ich wygląd i odpowiednie karmienie.